Nasi eksperci

DERMIKA PHARMATHERAPY ma zaszczyt przedstawić zespół ekspertów, którzy będą służyć cenna radą w zakresie szeroko pojętej pielęgnacji skóry, oczu oraz nieinwazyjnych zabiegów poprawiających wygląd.

 

dr Sergio Amarii AKPA_Dermika_2dr Sergio Amari wybitny włoski chemik, ekspert chemii kosmetycznej, autorytet naukowy w dziedzinie nowoczesnych, biomimetycznych surowców kosmetycznych, HallStar. Badania nad biomimetycznymi emulgatorami, które zostały wykorzystane przed Dermikę, prowadzi już od przeszło 15 lat. Dzięki ścisłej współpracy Dermiki z dr Sergio Amari powstały unikalne, biomimetyczne bazy Dermika Pharmatherapy.
linia_stopka_domyslna

Dr Skulska DSC_1
dr Ewa Skulska – dermatolog-wenerolog, ekspert dermatologii estetycznej, gabinet Ekoderm, Warszawa.

Pani doktor jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Kształciła się w katedrze dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zdobyła także specjalizację. Praktykę Larską prowadzi od wielu lat m.in. w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz Centrum Medycznym LUXMED.

Dr Skulska specjalizuje się w dermatologii leczniczej, estetycznej oraz dermatologii laserowej pomagając kobietom zachować i przywrócić naturalne piękno
linia_stopka_domyslna

Dr Skulska DSC_1

dr Beata Adamczyk – okulistka, ekspert medycyny estetycznej, gabinet Princess Academy, Warszawa

Dr Adamczyk ukończyła Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, obecnie, jako specjalistka w dziedzinie okulistyki związana jest z Centrum Medycznym LUX MED w Warszawie. Drugą wielką miłością pani doktor jest medycyna estetyczna, dlatego nie ustaje w kształceniu podnosząc swoje kwalifikacje na licznych kursach z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

W pracy wyznaje zasadę, że piękno jest w każdym człowieku, trzeba tylko je odkryć.
linia_stopka_domyslna
dr Lukasz Drozd AKPA_Dermika_1

dr n. med. Łukasz Drozd – prezes Fundacji leczenia Oparzeń, specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Lekarz z powołania, przekonania i wielkiej chęci pomocy innym. Z wielkim zaangażowaniem ratuje życie i pomaga poprawiać jakość życia swoich pacjentów.

Na co dzień związany jest z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu, Oddziałem Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej

Członek zarządu głównego Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, członek European Society for Parenteral and Enteral Nutrition oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej