Nasze laboratoria

blekitne_probowki2

Dział badań i rozwoju
…to miejsce, w którym idee i koncepcje przekuwa się w namacalny dowód ludzkiej kreatywności. To miejsce, którego strategią działania jest stały, konsekwentny rozwój, poszukiwanie nowych rozwiązań, doskonalenie dotychczasowych i nieustające dążenie do sprostania potrzebom i oczekiwaniom klientek.

Odwaga w podejmowaniu kolejnych wyzwań
…i nieustanna chęć do wychodzenia poza utarte schematy jest w naszej pracy niezwykle istotna. Ambitne cele gwarantują emocje towarzyszące poszukiwaniu nowych rozwiązań, które pojawiają się zawsze wtedy, gdy człowiek zaczyna pracę nad czymś, co zmusza do wykroczenia poza sferę umiejętności, które się posiada.

Najmocniejsze podstawy naukowe
…są nam niezbędne do realizacji nowatorskich planów i ambitnych celów. Starając się doskonalić swoją wiedzę trafialiśmy w środowisku naukowym na ludzi, których pasja i zaangażowanie były przyczyną zacieśniającej się współpracy.

Nieustannie uczymy się wzajemnie od siebie
realizując wspólnie projekty. Skutkiem jest niewymuszona atmosfera nieustannej burzy mózgów, w której podejmowane są potencjalnie trudne do realizacji wyzwania. Wydaje się, że wyróżnia nas właśnie odwaga w ich podejmowaniu i zespół wyjątkowych ludzi, który wierzy w to, że im sprosta.

Efekty
DERMIKA PHARMATHERAPY – zachęcamy do wypróbowania i wyrażenia swojej opinii.