Nasza filozofia

o_marce_zdjecie1

DERMIKA PHARMATHERAPY wsłuchuje się w potrzeby skóry kobiet, dlatego:

1. Tak jak światowa nauka opiera się na biomimetyzmie – aby nieustannie podnosić jakość i jeszcze precyzyjniej trafiać w potrzeby skóry.

2. Sięga po najnowsze osiągnięcia kosmetologii, biologii i medycyny, aby skutecznie rozwiązywać problemy skóry i przywracać jej piękny, zdrowy wygląd.

3. Precyzyjnie, pod kątem jej problemów dobiera składniki aktywne, tworząc unikalne połączenia związków znanych w farmacji ze składnikami typowo kosmetologicznymi, aby zwiększyć efektywność i jeszcze skuteczniej niwelować szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych i wewnętrznych przyspieszających starzenie się skory.

4. Jest wynikiem dokładnych badań – zarówno pod kątem bezpieczeństwa, jak i skuteczności działania, w ramach testów przeprowadzanych na każdym etapie tworzenia produktu (własne i prowadzone przez niezależne ośrodki badawcze). Formuły poddajemy surowej ocenie kobiet, dzięki którym jesteśmy w stanie tworzyć jeszcze doskonalsze kosmetyki.

5. Dba o jej bezpieczeństwo – w naszych kosmetykach zastosowaliśmy minimalne ilości konserwantów i hipoalergiczne kompozycje zapachowe, a wszystkie składniki przeszły rygorystyczną selekcję pod kątem ich tolerancji przez skórę.

6. Troszczy się o jej komfort – tworząc ultradelikatne, bardzo dobrze tolerowane przez skórę formuły, które zapewniają przyjemność stosowania i dobre samopoczucie, bez podrażnień.